کناف در اصفهان

کناف در اصفهان

 
آیا با کناف و اجرای کناف در اصفهان آشنایی دارید؟ آیا در مورد کناف کاری در اصفهان توسط شرکت اسپاد پلاس، قیمت کناف در اصفهان، کناف کار در اصفهان و…، به اطلاعات کافی نیاز دارید؟
شهر اصفهان از دیرباز مهد هنر و معماری فاخر و زیبای ایرانی بوده است. معماران اصفهانی از انواع هنرهای روز در صنعت معماری و ساخت و ساز ساختمانها و بناهای گوناگون استفاده میکردند. امروزه نیز استفاده از کناف در اصفهان توسط یک کناف کار اصفهانی، گویای همین حقیقت میباشد.
 
امروزه نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان، استفاده از سازههای خشک یا همان درای والها که اصطلاحاً در ایران به آن کناف نیز میگویند، استفادههای بسیار زیادی میکنند. درای وال‌علاوه بر ایمنی کلی ساختمان، طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی منازل و دفاتر نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.
سقف خانه‌ها و دفاتر که در واقع به‌عنوان دیوار پنجم در هر فضایی شناخته می‌شود، از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. کناف سقف و سقف‌های کاذب می‌توانند تاثیر بسیاری در زیبایی دکوراسیون فضاهای مختلف داشته باشند. کناف سقف در واقع یکی از محبوب‌ترین انواع سقف کاذب دکوراتیو می‌باشد که استفاده از آن سال‌ها است در شهر اصفهان نیز رایج و پرطرفدار شده است.
 
اما کناف سقف در اصفهان، اجرای کناف در اصفهان، کناف کاری در اصفهان و قیمت کناف در اصفهان توسط شرکت اسپاد پلاس چگونه است؟
 

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در اصفهان توسط انواع سازه‌های خشک انجام می‌شود. سازه خشک، درای وال یا همان کناف، در واقع انواع مختلف با کاربردهای مختلفی دارد، که کناف در اصفهان نیز شامل این نوعها خواهد شد. در این بخش به بررسی انواع کناف یا درای وال که کناف کار در اصفهان در شرکت اسپاد پلاس از آنها استفاده میکند خواهیم پرداخت.
دیوار جداکننده داخلی
در انجام کناف در اصفهان، دیوارهای جدا کننده داخلی کناف، یکی از انواع درای وال یا سازه خشک است که از آن به‌عنوان دیوار غیر باربری و جهت تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده می‌کنند. دیوارهای داخلی جدا کننده از قاب‌های فولادی سبک تشکیل می‌شوند که صفحات گچی یک یا چند لایه با پیچ و بولت روی آن‌ها نصب شده و در نهایت سطوح آن به‌وسیله بتونه و نوار مخصوص درزگیری هموار و یک‌دست می‌شود.
دیوارهای داخلی جدا کننده کناف در اصفهان، در چهار نوع دیوار جدا کننده ساده، دیوار جدا کننده با مقاومت مکانیکی بالا، دیوار جدا کننده با عملکرد صوتی بالا و دیوار جدا کننده تاسیساتی، قابل دسترسی و اجرای کناف در اصفهان هستند. انواع مختلف صفحات گچی که در ساخت دیوارهای داخلی جدا کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل پنل‌های معمولی، مقاوم در برابر رطوبت، مقاوم در برابر حریق و ضربه می‌باشند.
دیوار داخلی پوششی
دیوار داخلی پوششی کناف در اصفهان، یکی دیگر از انواع درای وال‌ است که از آن در جهت نازک‌کاری یا جایگزینی برای عملیات سفید کاری، بازسازی دیوارهای بنایی و در کل به‌سازی ساختار فیزیکی دیوار مانند پوشش معماری و عایق صوتی و حرارتی استفاده می‌شود.
سقف کاذب یکپارچه
سقف‌های کاذب یکپارچه نوع دیگری از کناف یا درای وال‌ با ساختار و زیرسازی سبک فولادی هستند که با اتصال به سقف، امکان نصب عایق حرارتی و صوتی و همچنین دسترسی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را از طریق فضای خالی پشت سقف ممکن می‌کنند. در ادامه به بررسی کناف سقف در اصفهان و همچنین کاربرد آن می‌پردازیم.

کناف سقف در اصفهان

کناف سقف در اصفهان، در واقع یک سازه فلزی یک‌پارچه‌ای با روکش گچی یا سیمانی است که از آن در حوزه ساخت و ساز ساختمان‌ها با اهداف مختلف روی سقف ساختمان‌ها استفاده می‌شود. کناف سقف به‌دلیل سهولت در نصب و اجرا، رنگ آمیزی و طراحی به سرعت محبوب شده و به‌صورت گسترده در کارهای ساختمانی، توسط شرکت‌های مختلفی از جمله شرکت اسپاد پلاس اصفهان استفاده می‌شود.
در ساختار سقفهای کاذب یکپارچه کناف، از انواع مختلف پنلهای گچی معمولی، پنلهای مقاوم در برابر رطوبت و پنلهای مقاوم در برابر حریق استفاده میشود. امکان انعطاف در معماری با استفاده از سقفهای کاذب یکپارچه، نیز از ویژگیهای این نوع سقف است که اجرای انواع متنوع و طرحهای دکوراتیو و تزئینی مختلف را ممکن میسازد.
همچنین وزن سبک سقف‌های کاذب یکپارچه در واقع باعث مقاومت این ساختار در برابر شتاب‌های ناشی از زلزله شده و در نهایت موجب کاهش صدمات و خسارات ناشی از زمین لرزه خواهد شد.
البته توجه به بحث زیبایی در زمان استفاده از سقف‌های کاذب یکپارچه نیز قطعا یکی از مهمترین مواردی است که معماران و کناف کاران ما در اصفهان به آن توجه ویژه‌ای خواهند داشت؛ چرا که استفاده از کناف سقف در اصفهان به‌دلیل وجود علاقه و ذوق معماری در معماران و مردم این شهر، بسیار محبوب و پرطرفدار می‌باشد.
مزایای استفاده از کناف سقف در اصفهان توسط شرکت اسپاد پلاس
امروزه استفاده از درای وال‌ به خصوص کناف سقف در اصفهان در ساخت و ساز ساختمان‌ها بسیار مرسوم شده است. استفاده از درای‌وال‌ و کناف سقف در اصفهان دارای مزایای بسیار زیادی در حوزه ساخت و ساز و توسعه این صنعت شده است. به همین دلیل است که شرکت اسپاد پلاس و متخصصین ما از این محصولات در سازه‌های خود استفاده می‌کنند.
یکی از شاخص‌ترین مزایای استفاده از سازه‌های خشک یا کناف در اصفهان در واقع سبک سازی و عملکرد لرزه‌ای مناسب خواهد بود که می‌تواند کمترین آسیب جانی و خرابی را در زمان لرزش و زلزله ایجاد نماید؛ چرا که کناف سقف در مقایسه با دیوارهایی که با مصالح سنگین مانند آجر یا بلوک‌های بتنی ساخته می‌شوند، حدودا ۱۵ درصد سبک‌تر هستند،َ بنابراین همین سبک وزنی در نهایت موجب سبک شدن کل ساختمان نیز شده و در نتیجه مقاومت در برابر لرزش ناشی از زلزله را نیز افزایش می‌دهد.
استفاده از کناف در اصفهان دارای مزایای دیگری همچون:
مورد بعدی که در مقایسه دیوارهای سنتی و سنگین با سازه‌های درای وال به چشم می‌خورد، بحث وزن و سبک بودن مصالح در سازه‌های درای وال و کناف سقف است که باعث می‌شود تا حمل و نقل و جابه‌جایی آ‌ن‌ها نیز توسط کارگران آسان‌تر و با سرعت بیش‌تری صورت پذیرد و موجب افزایش سرعت کلی و پیشرفت نهایی پروژه شود.

کناف کار در اصفهان

به‌طور قطع می‌توان گفت که شهر اصفهان مهد معماری در ایران و معماران این شهر از دیرباز، برترین معماران در جان بوده‌اند. بنابراین کاملا طبیعی است که شهر اصفهان جایگاه معماران بسیاری باشد. برای اجرای کناف سقف قطعا علاوه بر تهیه مصالح و سازه‌های مورد نظر، باید از یک کناف کار در اصفهان نیز کمک بگیریم.
کناف کار در اصفهان به تعداد بالایی وجود دارد که هر کدام دارای تخصص و سابقه کار متفاوت با یکدیگر می‌باشند. اما ما قصد داریم تا با معرفی شرکت خود به نام اسپاد پلاس، خیال کارفرما را از بابت کناف کاران و تیمی مجرب و کارآزموده راحت نماییم.

قیمت کناف در اصفهان

‌طور کلی باید گفت که قیمت کناف در اصفهان و توسط شرکت اسپاد پلاس به موارد بسیار زیادی بستگی دارد؛ به عنوان مثال نوع و ساختار ساختمان، سازه‌ها، مصالح و همچنین متراژ مورد نظر همگی از عوامل مهمی هستند که در تعیین قیمت کناف در اصفهان تاثیر گذار خواهند بود. اما تیم با تجربه و قدرتمند شرکت اسپاد پلاس به شما این اطمینان را می‌دهد که ضمن استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین سازه‌ها و مصالح در پروژه شما، قیمتی مناسب و مقرون به‌صرفه را به شما ارائه نماید.
گروه متخصص شرکت اسپاد پلاس به شما این اطمینان را خواهد داد که با استفاده از این سازه‌ها در صنعت ساخت و ساز می‌توان علاوه بر افزایش زیبایی بصری ساختمان موجب افزایش مفید سطح زیربنا، صرفه‌جویی در زمان، کاهش خطا در نصب و اجرای درای وال، مقاومت در برابر حریق، بهینه‌سازی مصرف انرژی و به‌سازی صوتی از طریق عایق‌های حرارتی و صوتی، دور ریز کم مصالح و هزینه‌های ناشی از آن و موارد بسیار زیاد دیگر شد.
کناف کاری در اصفهان قطعا به تخصص بالایی نیاز دارد. در این راستا باید گفت که اجرای کناف در اصفهان توسط کناف کار در اصفهان توسط شرکت ما که در این زمینه متخصص است به بهترین شکل صورت می‌پذیرد.